O mnieDwudziestodwuletnia pasjonatka mody, urody, pięknych wnętrz oraz dodatków - wszystkiego co kobiece. Wielka fanka dobrych kosmetyków, drogich perfum, znakomitej jakościowo galanterii, którą często tworzę sama. Perfekcjonistka z ogromnym zacięciem do wykonywanych zadań, ambitna, pewna siebie - choć bardzo wrażliwa.. Miło mi, nazywam się Michalina.


Blog

Choć w blogosferze obecna byłam już od zamierzchłych czasów blogów tenbitowskich, mojego autorskiego bloga prowadzę od roku 2010 - w 2012 roku zmieniając nazwę z fashionablyyy.blogspot.com na So Inspiring. Od lutego 2017 roku postanowiłam działać pod własnym nazwiskiem, łącząc całokształt swojej pracy w jednym miejscu - www.michalinamielnicka.com.

Blog to dla mnie miejsce, w którym realizuję swoje pasje, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami z innymi. Całkowicie odnajduję się w świecie urody i kosmetyków, z którym wiążę swoją przyszłość, zajmując się tym zawodowo oraz cały czas się kształcąc.
Uwielbiam modę, która jest mi bliska już od dzieciństwa - mając mamę związaną z tą branżą - najpierw jako modelka, później jako kreatorka mody, zawsze była obok mnie.
Inspiracje czerpię ze źródeł, które często na nie nie wyglądają. Uwielbiam podróże przeistaczające się w tymczasowe życie w innej kulturze, zagraniczne czasopisma, zapach zakurzonych antykwariatów oraz głośny szum cichych myśli..

Uważam, że miarą sukcesu jest zadowolenie z własnych poczynań. Dowodów na satysfakcję z prowadzenia bloga jest wiele: od przychylnego spojrzenia czytelników, przez poznawanie fantastycznych osób aż do uznania przez ludzi, którzy doceniają to, co robię.

Pamiętam ogromny stres na rozmowie w biurze portalu Trójmiasto.pl, do którego zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pisania artykułów, radość, gdy moje zdjęcia znalazły się na materiałach reklamowych perfumerii OdlewkiPerfum.pl, zaproszenie do programu Ugotowani a także wiele innych momentów, które do dziś przywołują miłe wspomnienia. Przywołują je szczególnie te, w których mogłam poznać wiele ciekawych osób - tak, jak miało to miejsce, gdy miałam przyjemność uczestniczyć w roli eksperta w Strefie Stylu w CH Ogrody w Elblągu oraz na uroczystości otwarcia nowego butiku Evy Minge. Niezmiernie cieszy mnie również możliwość współpracowania ze światowymi gigantami, zarówno branży kosmetycznej, modowej jak i lifestyle'owej - min. L'Oréal Paris, By Dziubeka, RevitaLash, Carhartt, Iperfumy, Clarena, SPN Nails, Somersby, Pat &Rub oraz wieloma innymi. Pełna lista firm, z którymi miałam przyjemność współpracować znajduje się tutaj.Zawodowo

Dziesięć lat temu, w wieku zaledwie trzynastu lat odkryłam swoją pasję - zdobiennictwo paznokci. W 2013 roku ustąpiła ona jednak miejsca prawdziwemu uczuciu - stylizacji rzęs. Miłość do pęset rozwijałam pod szyldem Star Lash Academy, co zapoczątkowało prawdziwą serię zauroczeń kolejnymi szkoleniami..
Przełomowy okazał się wrzesień 2016 roku, kiedy to postanowiłam przenieść gabinet z domowych pieleszy w pełni samodzielne miejsce. Be Beauty by Michalina to efekty mojej ciężkiej, wymagającej poświęceń, czteroletniej pracy. Ode mnie, dla Was - gdyby nie wspaniałe osoby, jakie mnie otaczają, nigdy nie osiągnęłabym tego, o czym marzyłam!
Praca jest moją ogromną pasją, którą nieustannie rozwijam, a która daje mi ogromne poczucie spełnienia. Moje starania zostały zauważone przez prestiżową instytucję szkoleniową Broadway Beauty - od lutego 2017 roku mam zaszczyt mianować się instruktorem z dziedziny stylizacji rzęs oraz paznokci. 

Uwielbiam to, co robię! Wiem, że najlepsze jeszcze przede mną..