Jak oszczędzać na zabiegach beauty&wellness?

23:23


Każda z nas uwielbia czuć się rozpieszczana. Dźwięki kojącej muzyki, przyjemnie odprężający zapach, delikatne muśnięcia naszego ciała i twarzy.. Czy jest wśród pań taka, która widzi przyjemniejszą opcję spędzenia czasu przeznaczonego tylko dla siebie? Usługi kosmetyczne to dobro luksusowe, oferujące nam szereg zabiegów, dobieranych pod kątem wymagań klientki. Dobro, którego cena niejednokrotnie nie pozwala na wykorzystanie go w pełni. Teraz jednak jest na to rada.. ponieważ z pomocą przychodzą nam karty zniżkowe!  Chociaż od kilku lat na rynku dostępne są karty rabatowe oferujące zniżki na różnego rodzaju usługi z zakresu rozrywki, czy sportu, do tej pory nie pojawiła się taka, która byłaby całkowicie dedykowana obszarowi beauty/SPA/wellness. Lukę tę wypełnia Good For U, odpowiadając na potrzeby osób, które lubią o siebie dbać, przykładają wagę do swojego samopoczucia, wyglądu i zdrowia. W czym tkwi sedno całej zabawy?


Pierwsza w Polsce, premierowa karta w ramach marki Good For U to odpowiedź na skyte marzenia wielu kobiet. Dlaczego? To wyjątkowa okazja, aby zapoznać się z wieloma salonami urody za kwoty o wiele niższe, aniżeli oferowane. Posiadacze karty mają do wyboru szeroki zakres usług, spośród których znajdziemy min. oferty SPA, zabiegi upiększająco-pielęgnacyjne, masaże, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (jak np. laseroterapię, karboksyterapię, mezoterapię). Przewagą posiadania karty członkowskiej jest przede wszystkim dopasowanie do własnych potrzeb; do wyboru mamy dwa warianty karty - tradycyjną, plastikową (w cenie 159 złotych) oraz jej wirtualny odpowiednik, dostępny w każdym urządzeniu mobilnym (koszt - 129 złotych). Członków karty nie obowiązują żadne limity - każdą zniżkę możemy wykorzystywać bez ograniczeń, co stanowi dużą przewagę w porównaniu do np. okresowych promocji oferowanych przez portale zakupów grupowych.  Przekładając to na skalę wydatków na zabiegi kosmetyczne, karta ta pozwala zaoszczędzić nam nawet do kilkuset złotych rocznie!Niejednokrotnie na własnej skórze przekonujemy się, że taniej nie znaczy gorzej. Nasi Partnerzy to profesjonaliści, którzy stawiają na jakość wykonywanych zabiegów, bezpieczeństwo i komfort klienta. Salony, które z nami współpracują to gwarancja najwyższego standarduzapewnia Anna Bardzik, Dyrektor Operacyjny marki. Od dłuższego czasu obserwujemy ogromny wzrost zainteresowania tego typu usługami. O ile do niedawna stanowiły one domenę głównie kobiet, to obecnie zyskują coraz więcej zwolenników wśród mężczyzn. Dlatego też w doborze partnerów decydujące znaczenie mają jakość i zakres usług przez nich świadczonych. Tylko staranny dobór obiektów współpracujących zapewnia użytkownikom dostęp do najszerszej i najbardziej zróżnicowanej oferty o wysokim standardzie. Koncentracja na konkretnych usługach pozwala zagwarantować znacznie bardziej atrakcyjną ofertę niż w przypadku uniwersalnych kart rabatowych - wyjaśnia Bardzik. Chcemy by w przyszłości każdy znalazł kartę GOOD FOR U dla siebie, taką która będzie odpowiadać na faktyczne potrzeby jej użytkownika. Dlatego GOOD FOR U Wellness&Beauty to dopiero początek. 


Jak uzyskać zniżki rabatowe do aż pięćdziesięciu procent?
To proste!


1. Przejdź na stronę Good For U celem zakupu karty.
2. Wybierz opcję, która Cię interesuje - karta wirtualna bądź plastikowa.
3. Wypełnij formularz oraz przejdź do płatności.

Gotowe! Od tego momentu Twoja karta ważna jest aż dwanaście miesięcy.
Teraz nie pozostaje nic innego, jak wybór interesującego Cię zabiegu oraz miejsca, w którym możesz go wykonać, decydując się na jedno z dostępnych ponad sześćdziesięciu salonów w Warszawie. Nie jesteś mieszkanką stolicy? Oferta rabatowa wkrótce poszerzy swoje możliwości o największe miasta Polski. Czekasz na ofertę w Twoim mieście? Obserwuj uważnie fanpage marki, gdzie niebawem pojawiać się będą wszelakie informacje.


Drogie Panie, czy często korzystacie z usług kosmetycznych? Który z zabiegów byłby dla Was najlepszym wyborem, mając możliwość obniżenia jego ceny od piętnastu do pięćdziesięciu procent?

Może Ci się spodobać

0 komentarze | COMMENTS

Dziękuję za odwiedziny. Jestem szczerze zainteresowana tym, co macie do powiedzenia. Każdy komentarz czytam oraz staram się odpowiedzieć. Zostań ze mną dłużej, dodając do Obserwowanych! :)

Z ogromną chęcią odwiedzam Wasze blogi, których obserwowanie sprawia mi przyjemność. Nie mam nic przeciwko linkom do Waszych blogów, jednak to nie miejsce na nachalną reklamę. Szanujmy pracę innych.